עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אז יש לי אינסטגרם שכבר לא פעיל אבל אתם יכולים ללכת להסתכל על פוסטים ישנים (לא כל מה ששם נמצא פה ולהפך) חוץ מזה אני מנסה להעלות פה פוסט כמעט כל יום או לפחות כל יומיים אני אשמח שתגיבו לי זה תמיד מעניין אותי וכיף לי לקרוא אותן ולענות להן אז תמשיכו...
אוהבת אותכם
היחידים שמבינים ומקבלים אותי
חברים
סהר שיריםטה-פיטיedya
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

אהבה נכזבת

03/12/2019 21:31
לולה
אהבה נכזבת
אוווו התגעגעתי לכותרת הזאתתתתתת מה אני עושה עם החיים שלי? אוקיי לולה את נמשכת לכאלה שהורסים אותך זה לא מיוחד אבל זה לא כדאי החבר הזה שאני איתו כבר שנה שלישית ואחרי שהתגברתי עליו לחזור? ובשביל מה? בשביל שוב פעם כאב ראש כי הוא אחד הלא מובנים? אז אולי הילד החדש? לא, כל הבנות חמות עליו וחוץ מזה בדיוק נפרדו ממנו ואנחנו לא מאותה קבוצת חברים והוא דואג לשים גבול כל פעם למרות שכל פעם זה מגיע לזה שאני מתחילה לחשוב אולי הוא כן בקטע ואז הוא אומר משהו שהורס הכל אז אולי החבר הזה של החברים שלי? זה שגדול ממני בשנה אבל בעצם הוא "קטין" לעומת השכבה שלו וגם אם לא זה לא משנה גם לא הכיתה וגם כי הוא לא רוצה הוא כל הזמן אומר עליי שהוא לא אוהב אותי ושאני מטומטמת... טוב קיצר בלבלתי את עצמי כי די אני כבר לא יכולה אני מרגישה שאני סוג של צריכה את הקראש הזה בשביל משמעות או אולי אפילו רק בשביל לצאת בערב מה כדאי לי לעשות?


***ברור שחלקכם תגידו לי לא ללכת על אף אחד מהם ורק מישהו שאני באמת רוצה ולא חייבת אבל זה הקטע אני ממש ממש ממש מבולבלת ואני צריכה עזרה של ראייה מהצד אז מה אתם חושבים כדאי לי ללכת על אחד מהם? ואם כן, על מי?
03/12/2019 22:24
תלכי, למה לא?
מקסימום זה לא ילך, אז מה ? תמשיכי הלאה.
אבל את חייבת להיות מודעת לכך שלא זו גם אפשרות, וזה בסדר שזה כך.
לולה
04/12/2019 14:48
ברור שאני אלך על זה זה לא הקטע הבעיה היא שאני לא יודעת למי?
04/12/2019 03:49
זה קשה לומר מי מהם בלי באמת להכיר אותך או אותם... אבל זה מאוד מובן הרצון הזה שלך למצוא מישהו. הרצון לאהוב ולהיות אהבים (או אפילו הרצון ל- "קראש" כמו שאמרת) הוא מאוד מובן...
אני מסכים מאוד עם מה שכתב לך IM AL, זו עצה טובה... תשמרי על עצמך אבל תנסי.. מה יש לך להפסיד? את ה- "לא" כבר יש לך, מקסימום תקבלי "כן" :)
(וסליחה IM AL אם עיוותתי את המשמעות, כך אני הבנתי אותך :))

בהצלחה!
@--)-
לולה
04/12/2019 14:51
כמה דברים אחד אתם באמת האנשים שהכי מכירים אותי בעולם טוב לא בדיוק אתם לא יודעים איך קוראים לי או איך אני נראית אבל אלה? זה דברים של תעודת זהות זה לא מעניין אותי מה שמעניין אותי זה שאתם היחידים שיודעים מה שעובר לי בראש ולפי דעתי זאת ההגדרה של להכיר מישהו ואני לא מפחדת מהלא זה הדבר האחרון שמפחיד אותי ולכן אין לי בעיה ללכת על זה הבעיה שלי היא מי???
04/12/2019 15:34
תודה לולה, מרגיש אחריות כבדה על כל משפט שאני כותב לך ומגיב לך.
מאחר ואני מבין כמה את חושפת את עצמך פה וכמה רגישה ההחשפות הזו עבורך.
כמי שנחשף פה גם כן , אני גם מחשיב את מי ומה שמגיבים לי , מאחר ובדומה לך רק פה אני האמיתי שלי בצורה הכי גלויה וחשופה בא לידי ביטוי.
שוב תודה !
04/12/2019 15:35
תודה JOE
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: